RSS

Testy kwalifikacja wstępna online

21 Sep

Dla kierowców zawodowych z kategoriami C, C1+E, C i C+E oraz D1, D1+E, D i D+E przeznaczone są internetowe testy kwalifikacja wstępna online. Jest to podstawa, ponieważ kwalifikację wstępną muszą wykonywać obecnie wszyscy początkujący kierowcy zawodowi. Ja też musiałem ją robić po 2009 roku. Taka kwalifikacja umożliwia przewóz towarów lub osób i jest ona ważna przez pięć lat.

Moim zdaniem powyższe przepisy są niepotrzebne, ponieważ od teorii o wiele ważniejsza jest praktyka, czyli doświadczenie, jednak takie są przepisy i bez powyższych papierów nikt pracy jako kierowca TIRa nie dostanie.

Dlatego przed takim egzaminem teoretycznym proponuje internetowe testy na kwalifikację wstępną. Bardzo dobra opcja na wieczór po nauce przepisów oraz wszelkich ważnych informacji. Bez wychodzenia z domu. Te testy są przeznaczone dla wszystkich ludzi (wersja demo jest bardzo obszerna, tak wiec powinna starczyć każdemu). Pełna wersja jest dostępna dla ludzi wykonujących kursy w szkole ABC z Warszawy (Modlińskiego).

 

 
Dodaj komentarz

Posted by w dniu Wrzesień 21, 2011 in Kursy, Prawo jazdy

 

Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

 
Obserwuj

Otrzymuj każdy nowy wpis na swoją skrzynkę e-mail.

%d bloggers like this: